Metaloplastyka: wystrój wnętrz i ogrodów

/Metaloplastyka: wystrój wnętrz i ogrodów
Metaloplastyka: wystrój wnętrz i ogrodów2017-10-03T17:31:32+00:00

Wystrój wnętrz i ogrodów – dekoracje i elementy wyposażenia z metalu

to dodatki, które sprawią, że Państwa ogród będzie niepowtarzalny…

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wykonanych przez nas zleceń.

Piękno ogrodu podkreślą rzeźby z metalu.

Piękne ogrody i wnętrza to nie tylko zadbana zieleń i eleganckie meble. To właśnie dodatkowe ozdoby, rzeźby i bibeloty pozwalają przełamać nudę i nadać im ciekawego wyglądu. W naszej pracowni kowalstwa artystycznego tworzymy ciekawe formy, zaklinając metal w zwierzęta, bluszcz, kwiaty i kształty geometryczne. Nie tylko duże figury zachwycają swoim wykonaniem, również mniejsze formy zdobiące wnętrza dają możliwość pokazania kunsztu metaloplastyka.

Wykonywane są zazwyczaj na zamówienie, ale nasza pracownia kowalstwa artystycznego ma również wiele autorskich wzorów. Wśród nich znaleźć można lubiane formy roślinne, zwierzęta, wiele wyrobów użytkowych i elementów małej architektury. Szczególnie polecamy robione na zamówienie mostki na oczka wodne, ławki ogrodowe oraz ozdobne płotki. Pozwolą one zorganizować ogród w sposób funkcjonalny i praktyczny, a wypoczynek w otoczeniu zieleni stanie się dzięki nim przyjemnością.

Wykonujemy piękne ornamenty kwiatowe zdobiące lampy zewnętrzne, ogrodzenia i płoty kute, balustrady balkonowe oraz wnętrza. Gorąco polecamy również elementy ozdobne w formie wolnostojących rzeźb zwierząt z metalu (m.in. ptaków, drapieżnych kotów, zwierząt domowych) lub pełnych aranżacji (z elementami roślinnymi).

Wykonamy dla Państwa również funkcjonalne skrzynki pocztowe do zawieszenia na bramę lub wolnostojące, wkomponowane w rzeźbę będącą ich podstawą. Każdy z naszych wyrobów jest unikatowy, a wiele z nich wykuwanych jest ręcznie z metalu, z wykorzystaniem tradycyjnych technik.

Rzeźby z metalu to również idealne ozdoby do szykownych wnętrz.

W naszej ofercie znaleźć można rzeźby zwierząt w formie bibelotów do postawienia na biurku lub szafce, jak również duże monumenty. Specjalizujemy się w aranżowaniu wnętrz w zakresie ozdobnych ornamentów roślinnych, żyrandoli, elementów mebli (lub całych mebli, np. krzeseł, stołów) oraz obrazów metaloplastycznych. Wykonamy dla Państwa również filary i balustrady schodowe, eleganckie wieszaki i inne formy artystyczne.

W naszej pracowni metaloplastyki i kowalstwa artystycznego powstaje wiele autorskich wzorów, realizujemy również pomysły klientów.

Serdecznie zapraszamy do naszej internetowej galerii.