Balustrady schodowe z metalu to pewna inwestycja.

Balustrady schodowe kute wykonane są najczęściej ze stopów metali nieżelaznych lub stali odpornej na korozję. Balustrady można wykorzystywać we wnętrzach lub na zewnątrz (wejścia na tarasy, ganki i wejścia do domu). A w zależności od przeznaczenia stosuje się różne wzory i elementy dodatkowe balustrad. Co za tym idzie balustrady schodowe do wnętrz są zazwyczaj delikatniejsze i lżejsze, by nie przytłaczać wnętrza ciężkimi ozdobami.

Wybór balustrad schodowych kutych jest solidnym wyborem na lata. Co więcej, jeśli balustrady są wykonane z odpornych materiałów, nie poddające się upływowi czasu, to na długo zagoszczą w otoczeniu domu. W rezultacie na rynku dostępnych jest wiele wzorów balustrad kutych i modeli, które można dopasować do każdego wnętrza i ogrodu. Ponadto przy wyborze kutych balustrad warto zwrócić uwagę na to, by balustrada wewnętrzna ładnie komponowała się z wystrojem i nie zaburzała harmonii otoczenia.

Balustrady schodowe mają zastosowanie wewnątrz i na zewnętrzne.

Balustrady schodowe do wnętrz różnią się od modeli montowanych na zewnątrz, za czy przemawia za tym nie tylko praktyka, ale również estetyka. Ponadto balustrada schodowa wewnętrzna wygląda pięknie w łączeniu z innymi elementami np. szkłem lub drewnianą poręczą. Dodatkowo ze względu na podatność na uszkodzenia i niską odporność na warunki atmosferyczne stosuje się takie połączenie głównie we wnętrzach. Z kolei zewnętrzne balustrady schodowe zazwyczaj są w całości wykonane ze stali lub stopów metali, odpornych na zmiany temperatur i opady.

Produkcja balustrad schodowych w Pracowni Kowalstwa.

Balustrady schodowe powinny być wygodne w użytkowaniu i trwałe. Ponadto powinny być ozdobą każdego wnętrza, jak również schodów przed domem. A takie właśnie barierki oraz poręcze schodowe tworzymy w naszej pracowni. Projektujemy i wykonujemy balustrady na antresole. Wykonamy balustradę na każdy rodzaj schodów: jednobiegowe proste, dwubiegowe, dwubiegowe zwykłe(powrotne), pionowe, dwubiegowe łamane, trójbiegowe, kręte, kręcone, spiralne, wachlarzowe, zabiegowe, wspornikowe, samonośne. Zapraszamy do składania zapytań – doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązanie. A także zajmiemy się dostawą i montażem balustrady we wskazanym miejscu, w całej Polsce.

Oferta

Zapytanie