Balustrady schodowe z metalu to pewna inwestycja.

Galeria wykonanych balustrad schodowych

Balustrady schodowe wykonane są najczęściej ze stopów metali nieżelaznych lub stali odpornej na korozję. Balustrady można wykorzystywać we wnętrzach lub na zewnątrz (wejścia na tarasy, ganki i wejścia do domu). A w zależności od przeznaczenia stosuje się różne wzory i elementy dodatkowe balustrad. Co za tym idzie balustrady schodowe do wnętrz są zazwyczaj delikatniejsze i lżejsze, by nie przytłaczać wnętrza ciężkimi ozdobami.

Wybór balustrad schodowych kutych jest solidnym wyborem na lata. Co więcej, jeśli balustrady są wykonane z odpornych materiałów, nie poddające się upływowi czasu, to na długo zagoszczą w otoczeniu domu. W rezultacie na rynku dostępnych jest wiele wzorów balustrad kutych i modeli, które można dopasować do każdego wnętrza i ogrodu. Ponadto przy wyborze kutych balustrad warto zwrócić uwagę na to, by balustrada ładnie komponowała się z wystrojem i nie zaburzała harmonii otoczenia.

Balustrady schodowe
Balustrady schodowe

Balustrady schodowe mają zastosowanie wewnątrz i na zewnątrzne.

Balustrady schodowe do wnętrz różnią się od modeli montowanych na zewnątrz, za czy przemawia za tym nie tylko praktyka, ale również estetyka. Ponadto balustrada schodowa wygląda pięknie w łączeniu z innymi elementami np. szkłem lub drewnem. Dodatkowo ze względu na podatność na uszkodzenia i niską odporność na warunki atmosferyczne stosuje się takie połączenie głównie we wnętrzach. Z kolei zewnętrzne balustrady schodowe zazwyczaj są w całości wykonane ze stali lub stopów metali, odpornych na zmiany temperatur i opady.

Balustrady schodowe
Balustrady schodowe

Produkcja balustrad schodowych w Pracowni Kowalstwa.

Balustrady schodowe powinny być wygodne w użytkowaniu i trwałe. Ponadto powinny być ozdobą każdego wnętrza, jak również schodów przed domem. A takie właśnie balustrady schodowe tworzymy w naszej pracowni. Zapraszamy do składania zapytań – doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązanie. A także zajmiemy się dostawą i montażem balustrady we wskazanym miejscu, w całej Polsce.

Oferta

Zapytanie