Działamy na terenie całej Polski! Zadzwoń lub napisz do nas: +48 602 315 053 | janowicz@kowalstwo.poznan.pl
Pracowania Kowalstwa Artystycznego i Metaloplastyki

Balustrady Bramy i ogrodzenia myśliwskie

Decyzja o inwestycji w balustradę schodową, kutą w metalu, wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Jest to jedyny tego typu produkt, w którym możemy połączyć, tak ważne w przypadku balustrad, bezpieczeństwo z pięknem i estetyką wykonania. Dodatkowo możemy tutaj wdrożyć wymarzony, indywidualny projekt, przez co nie musimy decydować się na masowe propozycje producentów standardowych balustrad, które zalewają markety budowlane. Montując balustrady schodowe kute, nasze wnętrze może nabrać wyjątkowego charakteru na lata.

Materiał, z którego wykonujemy balustrady schodowe musi spełniać i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Schody to ważny element uzupełniający ciąg komunikacyjny w naszym domu, często przemierzamy je kilkudziesięciokrotnie w ciągu dnia. Co więcej drogę tę przemieszczają również nasze pociechy, dlatego musimy położyć szczególny nacisk na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa w tej części domu lub mieszkania. Warto w trakcie konsultacji – podczas zamawiania balustrad wspomnieć o takim fakcie. Dzięki temu możemy tak wykonać projekt, by uniknąć wbudowanie elementów niebezpiecznych w balustradę schodową. W tym przypadku pozbywamy się wszystkich ostrych zakończeń, szerokich prześwitów czy szorstkich powierzchni.

Kute balustrady schodowe, to poza wyjątkową jakością, również wybitna elegancja i piękno.

Jeśli zależy nam na pokazaniu wyjątkowego charakteru naszego wnętrza, warto rozważyć wykonanie i montaż balustrady schodowej z metalu. Taka aranżacja schodów powoduje, że nabierają one indywidualnego charakteru, a cały dom uzupełniony innymi elementami z metalu staję się niepowtarzalny. Obróbka metalu w profesjonalnej pracowni kowalstwa pozwala na tworzenie niczym nieograniczonych form, które połączone razem tworzą piękny, gotowy produkt.

W Pracowni Kowalstwa Krzysztof Janowicz zapewniamy Państwu kompleksową obsługę zlecenia wykonania balustrady. Doradzamy najbardziej odpowiednie dla Państwa wnętrza rozwiązania. Dodatkowo konsultujemy każdy etap wykonania balustrad, uwzględniając ważne wskazówki oraz dopasowując projekt do istniejącego wystroju. Finalny produkt dostarczamy i montujemy w Państwa domu, na terenie całego kraju. Na wykonane produkty udzielamy gwarancji oraz przekazujemy pełną wiedzę na temat konserwacji balustrady. A także utrzymania jej w najlepszym stanie przez lata.