Działamy na terenie całej Polski! Zadzwoń lub napisz do nas: +48 602 315 053 | janowicz@kowalstwo.poznan.pl

Bramy kute automatyczne

Bramy kute stanowią ozdobę każdej posesji i są skutecznym oraz trwałym zabezpieczeniem swojej własności.

Nie każdy wie, że mogą być również wykonane tak, by można było zamontować do nich automatykę i cieszyć się wygodą korzystania z bram otwieranych na pilota.

Ogrodzenia i bramy kute z metalu cieszą się coraz większym powodzeniem na rynku. To rozwiązanie łączące w sobie piękno wykonania z trwałością i odpornością na warunki zewnętrzne.

  • Produkowane w warsztatach metaloplastyka elementy są wykonywane z dbałością o każdy detal. Można dowolnie modyfikować ich kształt, a także dodawać elementy ozdobne (m.in. rozety, wygięcia, ozdobne zakończenia słupków). Często brama kuta powstaje w oparciu o indywidualny projekt klienta lub w nawiązaniu do wybranego stylu lub epoki. Pozwala to stworzyć spójną całość z otoczeniem domu i jego wystrojem.
  • Tego typu ogrodzenia są również trwałe i wytrzymałe. Używane do ich produkcji materiały (takie jak stal ocynkowana) nie wymagają corocznej konserwacji, a warstwa zewnętrzna (ocynk lub farba proszkowa) zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wilgocią i brudem. Trudno je zniszczyć i odkształcić (np. wygiąć), ale łatwo oczyścić w razie ubrudzenia (wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką).

 

Bramy kute, które mają być przeznaczone do montażu automatyki, wykonywane są w taki sposób, by żaden z elementów nie przeszkadzał przy ruchu bramy. Dotyczy to zwłaszcza bram przesuwnych wykuwanych w warsztacie metaloplastyka. Ich zaletą jest doskonałe dopasowanie (można je wykonać według wymiarów wymaganych dla konkretnego miejsca montażu). Są dodatkowo wzmacniane, by zachować odpowiednią sztywność konstrukcji.

Oferujemy wykonanie kutych bram, ogrodzeń z metalu, furtek i elementów ozdobnych bez względu na wielkość posesji. Staramy się połączyć oczekiwania klienta z wymogami technicznymi. Dopasowujemy projekt do wymogów automatyki do bram, jak również zwracamy uwagę na wszelkie elementy, które mogły by utrudnić lub wręcz uniemożliwić korzystanie z bramy w przyszłości. Zachęcamy do skonsultowania z nami swojego projektu i pomysłów – doradzimy i podzielimy się naszym doświadczeniem.

Polecane wpisy z bloga: