Zaczęła się wiosna, coraz więcej czasu będziemy spędzać na świeżym powietrzu. Z pewnością najlepiej czujemy się w naszym ogrodzie. A może warto poczuć się jeszcze lepiej i podnieść walory estetyczne posesji upiększając naszą przestrzeń trwałymi dekoracjami ogrodowymi z metalu?

Rzeźby ogrodowe z metalu.

Wiele osób, po za częścią roślinną, dekoruje swoje ogrody przeróżnymi rzeźbami, fontannami czy innymi elementami architektury ogrodowej. Natomiast w wielu przypadkach są to elementy powszechnie dostępne, takie które widzimy u sąsiada lub krewnych. Dlatego, jeśli chcą Państwo wyróżnić swój ogród pośród innych, Pracownia Metaloplastyki i Kowalstwa proponuje Państwu unikatowe elementy wykonane z metalu, a w wykonaniu takich rzeźb ogranicza nas tylko wyobraźnia. Dotychczas wykonywaliśmy m.in. rzeźby zwierząt – ptaki, koty drapieżne, rzeźby abstrakcyjne, postacie z bajek. Wszystko według Państwa idei lub naszej propozycji.

Lampy i meble ogrodowe kute.

W naszej ofercie znajdują się również wszelkiego rodzaju autorskie meble ogrodowe. Co za tym idzie ich wygląd może być spersonalizowany pod wygląd domu czy innych charakterystycznych elementów posesji. Stoły, ławki czy krzesła ogrodowe wykute ręcznie z metalu, to pewna i trwała inwestycja, niewątpliwie dodająca uroku naszemu ogrodowi. Ponadto, szczególnie polecamy Państwu unikatowe lampy ogrodowe kute ręcznie. To dzięki połączeniu metalu i szkła powstają prawdziwie baśniowe elementy, wprowadzające do naszego ogrodu odrobinę magii.

Dekoracje ogrodowe – trwałe i piękne przez lata.

Odpowiednio zabezpieczone dekoracje ogrodowe kute z metalu odznaczają się dużą odpornością na warunki atmosferyczne, a także są wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Dlatego decydując się na przystrojenie ogrodu rzeźbami lub architekturą z metalu nie musimy obawiać się dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem tych elementów w idealnym stanie przez lata. Ponadto takie metalowe dodatki kontrastują z delikatnym charakterem roślin i wprowadzają harmonię do naszego zielonego terenu. Jeśli interesuje Państwa wykonanie pięknych rzeźb lub architektury ogrodowej z metalu – zapraszamy do kontaktu lub na naszego Facebooka!