Produkty kute w metalu odznaczają się szczególnym pięknem i prestiżem. Co za tym idzie idealnie pasują jako dekoracje sakralne, wystrój kościołów czy jako elementy dekoracyjne nagrobków. Plastyczny charakter metalu pozwala uzyskać niesamowite formy, które podnoszą estetykę zaaranżowanych pomieszczeń.

Monstrancje, ołtarze, krzyże: wystrój kościołów.

Wśród naszych realizacji znajdują się liczne produkty sakralne z metalu. Wykonujemy elegancko zdobione krzyże, ręcznie kute monstrancje oraz piękne tabernakulum. Ponadto możemy wykonać kompletne ołtarze główne, do kaplic, a także boczne. Cała nasza praca sprowadza się do osiągnięcia rezultatu, który zadowoli wszystkich odwiedzających świątynię i nada jej dostojnego charakteru.

Elementy nagrobków.

Innym elementem wytwarzanym przez naszą pracownię są rozmaite elementy nagrobków, które upiększą tak ważne dla wielu osób miejsce pochówku bliskich. Do najczęściej wytwarzanych produktów należą krzyże nagrobne i stojaki na znicze. Jednak dużym powodzeniem cieszą się motywy roślinne dekorujące grób, a także ławki pozwalające na spokojną chwilę zadumy i modlitwę. Zapraszamy do kontaktu, wykonamy dla Państwa dekorację grobu bliskiej osoby z największą starannością, doradzimy, a także zajmiemy się dostawą i montażem.