Kolejny krawat, książka lub słodycze? Nuda! Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu na Święta lub inną okazję, chcesz by był niepowtarzalny i naprawdę ucieszył obdarowywanego, to zapraszamy do naszej pracowni kowalstwa artystycznego. Wyczarujemy dla ciebie coś specjalnego.

Rzeźby z metalu powstające w pracowniach metaloplastycznych łączą w sobie indywidualizm, kunszt artystyczny i piękno. Są unikatowe, dlatego wybiera się je by uczcić te szczególne chwile w życiu: Święta, śluby, okrągłe rocznice, osiągnięcia oraz przeprowadzki. Co można zamówić u kowala artystycznego i dlaczego warto to zrobić? Czy rzeźba z metalu jest dobrym prezentem na święta?

Metaloplastyka. Nieograniczone możliwości.

Kowalstwo artystyczne pozwala na stworzenie dowolnego kształtu i dowolnej figury, według własnego wzoru. Ograniczeniem jest właściwie tylko wyobraźnia klienta i właściwości materiału.

W warsztacie metaloplastycznym stworzymy dla Państwa zwierzęta (zarówno domowe, takie jak np. pies czy kot, jak i dzikie – sarny, wilki, tygrysy), a także ptaki. Nie stronimy od fantastyki i magicznych stworów – smoki, postacie z bajek i babcinych opowieści również goszczą w naszej pracowni.

Tworzymy niewielkie figurki z metalu (bibeloty, które można postawić na szafce lub biurku), jak również pełnowymiarowe monumenty ogrodowe. Większość rzeźb metalowych kupowanych na prezent to postacie wolnostojące, jednak na życzenie klienta możemy je wkomponować w inne elementy wystroju, np. balustrady kute lub ogrodzenie z metalu.

Dlaczego warto wybrać prezent z metalu?

Korzystamy z tradycyjnych technik, co sprawia, że każdy prezent z warsztatu kowalstwa artystycznego jest wyjątkowy, niepowtarzalny, ma duszę. Wykonane według indywidualnego projektu figurki to doskonały sposób by powiedzieć komuś, że jest dla nas ważny. Tak bardzo ważny, że wręczamy mu coś, co nie jest masową produkcją, ale sztuką, artystycznym wytworem, o niepowtarzalnych kształtach i wzorze. Jest tak samo wyjątkowe jak osoba, która go otrzyma. Obdarowany z pewnością będzie potrafił to docenić.

Prezenty z metalu są trwałe i piękne. Zachowują swój wygląd latami i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Jeżeli zastanawiają się Państwo co wybrać, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Doradzimy co będzie ładnie wyglądać, dobierzemy projekt do wystroju wnętrza lub ogrodu, a później zrealizujemy Państwa pomysł, zaklinając w nim wszystkie pozytywne emocje, które chcecie Państwo przekazać.