Kowalstwo Krzysztof Janowicz. Wykonujemy najwyższej jakości balustrady: schodowe i balkonowe, solidne bramy i ogrodzenia z metalu. A także produkujemy kute elementy wyposażenia wnętrz, ogrodów i posesji.

Kowalstwo Artystyczne Warsztat

Od ponad 28 lat kształtujemy metal, zaklinając go w formy użytkowe, takie jak balustrady schodowe i balustrady balkonowe. A także ogrodzenia, płoty i bramy kute. Dodatkowo tworzymy także rzeźby ogrodowe, zwierzęta z metalu oraz ozdobne elementy wyposażenia wnętrz.

Wiele z prac realizowanych jest tradycyjną techniką kucia ręcznego, przy innych korzystamy ze współczesnych narzędzi. Należy dodać, że nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem w kraju i za granicą. Nasz warsztat to zespół profesjonalistów z doświadczeniem i artystyczną duszą. Taka mieszanka pozwala nam oferować niepowtarzalne produkty. Dzięki zdobytym przez lata kwalifikacjom i praktyce realizujemy własne projekty oraz indywidualne zamówienia naszych klientów.

Kowalstwo Artystyczne Warsztat
Kowalstwo Artystyczne Warsztat
Kowalstwo Artystyczne Warsztat
Kowalstwo Artystyczne Warsztat

Trwałość i piękno, to główne cechy naszych produktów z metalu. Wynika to z doskonałej techniki i stawiania na najlepsze surowce. Dodajmy do tego pełne zaangażowanie, tak aby w pełni zadowolić wymagającego Klienta. W rezultacie otrzymują Państwo wyjątkowy produkt z gwarancją trwałości na lata.

Obsługujemy zamówienia z terenu całej Polski, a także z zagranicy. Czujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zlecenie, dlatego na bieżąco informujemy Państwa o postępie prac. Dodatkowo gotowy produkt dostarczamy we wskazane miejsce i montujemy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi.

Zapraszamy do składnia zapytań telefonicznych lub mailowych. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymali Państwo wszystkie potrzebne informacje w jak najkrótszym czasie.

Kowalstwo Artystyczne i Metaloplastyka Krzysztof Janowicz

Brama wjazdowa kuta
Balustrady schodowe - z metalu - Szczecin
Balustrada balkonowa
Bramy wjazdowe kute

Oferta

Zapytanie