Metaloplastyka – piękne rzeźby i dekoracje z metalu.

Artystyczne rzeźby z metalu, wykonane przez profesjonalną pracownię metaloplastyki. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność i chcą wyróżnić swój ogród oraz dom wśród rutynowych aranżacji. W rezultacie zaprojektujemy i wykonamy projekt obejmujący zwierzęta z metalu wraz z ich otoczeniem – las, szuwary czy sawanna. A także każdy rodzaj unikatowych dekoracja do Państwa domu. Tak naprawdę wszystko zależy od Państwa wyobraźni.

Nasze rzeźby z warsztatu metaloplastyki to prawdziwe unikaty.

Każdy wyrób jest ręcznie kuty, co sprawia, że nie ma drugiego takiego na rynku. Ponadto, oprócz zwierząt z metalu, w warsztacie metaloplastyki można zamówić elementy wystroju oraz małej architektury. Polecamy szczególnie zadaszenia na tarasy, mostki, ławki, przepiękne kute lampy ogrodowe oraz skrzynki pocztowe. Wszystkie te elementy wykonujemy w różnych wielkościach i formach. Dodatkowo produkty wzbogacamy o ornamenty roślinne lub wkomponowane w rzeźbę zwierzęcia. Co więcej realizujemy również zamówienia na ozdobne tabliczki z numerami domów, balustrady balkonowe oraz ogrodzenia i płoty kute.

Dostawa i montaż rzeźb z metalu oraz innych elementów dekoracyjnych.

Podobnie jak z resztą naszych produktów, także realizacje z działu metaloplastyka dostarczamy pod wskazany adres. Dodatkowo zajmiemy się montażem – ustawieniem lub powieszeniem wykonanej realizacji.

Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem niczym nieograniczonych rzeźb z metalu lub innych elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów – zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Zapytanie