Balustrady, bramy i ogrodzenia oraz pozostałe produkty z metalu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Balustrady schodowe

Zobacz więcej

Balustrady balkonowe

Zobacz więcej

Bramy kute

Zobacz więcej

Ogrodzenia kute

Zobacz więcej

Wystrój wnętrz

Zobacz więcej

Metaloplastyka

Zobacz więcej

Zwierzęta z metalu

Zobacz więcej

Lampy i wystrój ogrodu

Zobacz więcej

W naszej pracowni potrafimy stworzyć niepowtarzalne wyroby z metalu o unikalnym wyglądzie i wysokiej jakości. Dodatkowo oprócz zleceń czysto artystycznych realizujemy również zlecenia na podstawie gotowych projektów. Ponadto wszystkie elementy oraz drobne detale które wykorzystujemy w projekcie mogą być wykute ręcznie lub wybrane z polskich lub światowych katalogów kowalstwa artystycznego. Dzięki tak dużemu wyborowi wzorów, które łączymy z elastycznością i kunsztem naszej pracy, powstają produkty unikalne w swojej klasie.

Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta połączone z wysoką klasą pracujących w warsztacie rzemieślników, posiadających wieloletnią praktykę zawodową sprawia, iż finalny produkt jest zawsze satysfakcjonujący. Tym samym naszymi atutami są rzetelność wykonania, którą łączymy z poznańską sumiennością. W rezultacie produkty z metalu oferowane przez nas są gwarancją pełnego zadowolenia.

W naszym warsztacie mogą obejrzeć Państwo dużą ilość ciekawych gotowych produktów z metalu. A także obejrzeć galerię kilku tysięcy zdjęć prac kowalstwa artystycznego zarówno z rodzimego rynku, jak i zza granicy.