Zwierzęta z metalu. Idealne do ogrodów i wnętrz.

Galeria zwierząt z metalu

Wykonane w ten sposób rzeźby pięknie wyglądają w formie samodzielnych ozdób. Ponadto można je również komponować i dobierać pod kątem istniejącej już małej architektury i stylu. Co więcej w domach wspaniale uzupełniają  zestaw eleganckich mebli i szykownych aranżacji. W dodatku każdą realizację wykonujemy pod indywidualne wytyczne. Tak więc jest jedyna w swoim rodzaju.

Zwierzęta z metalu
Kowalstwo Artystyczne Warsztat

Dla naszych Klientów wykonujemy różnego rodzaju rzeźby.

Największym powodzeniem cieszą się drapieżniki m.in. orły, jastrzębie, pantery. Jednak często zamawiane są figury dziko żyjących gatunków (np. czapli, bocianów, saren, jeleni, jaszczurek czy ryb). Ponadto wiele osób umieszcza w swoich ogrodach i wnętrzach artystyczne rzeźby zwierząt domowych – psów czy kotów.

Zwierzęta z metalu
Zwierzęta z metalu

W naszej pracy nie stronimy od realizacji bardziej niekonwencjonalnych zleceń.

Wykonujemy także rzeźby zwierząt fantastycznych, takich jak smoki lub postacie z bajek. Co więcej można je zamówić w formie wolnostojących figur lub jako elementy dekoracji balustrad kutych oraz małej architektury. Dodatkowo każdą rzeźbę zwierzęcia wykonujmey w wielu różnych technikach, w formie abstrakcji lub tradycyjnej. Gotowe wyroby pozostawiamy w kolorze metalu lub malujemy na wybrane barwy. Istnieje również możliwość pomalowania tylko części rzeźby.

Oferta

Zapytanie