Wystrój wnętrz – dekoracje i elementy wyposażenia z metalu

Piękne wnętrza to nie tylko eleganckie meble. Ale także dodatkowe ozdoby, rzeźby i bibeloty, które pozwalają przełamać nudę i nadać im ciekawego wyglądu. To właśnie w naszej pracowni kowalstwa artystycznego tworzymy ciekawe formy, zaklinając metal w zwierzęta, kwiaty i kształty geometryczne.

Nasza pracownia kowalstwa artystycznego ma również wiele autorskich wzorów. Wśród nich znaleźć można lubiane formy roślinne, zwierzęta, wiele wyrobów użytkowych i elementów małej architektury. Ponadto polecamy robione na zamówienie mostki na oczka wodne, ławki ogrodowe oraz ozdobne płotki. Pozwolą one zorganizować ogród w sposób funkcjonalny i praktyczny. Natomiast wypoczynek w otoczeniu zieleni stanie się dzięki nim przyjemnością.

Wykonujemy piękne ornamenty kwiatowe zdobiące lampy zewnętrzne, ogrodzenia i płoty kute, balustrady balkonowe oraz wnętrza. A także elementy ozdobne w formie wolnostojących rzeźb zwierząt z metalu (m.in. ptaków, drapieżnych kotów, zwierząt domowych) lub pełnych aranżacji (z elementami roślinnymi).

W dodatku wykonamy dla Państwa również funkcjonalne skrzynki pocztowe do zawieszenia na bramę lub wolnostojące, wkomponowane w rzeźbę będącą ich podstawą. Każdy z naszych wyrobów jest unikatowy, a wiele z nich wykuwanych jest ręcznie z metalu, z wykorzystaniem tradycyjnych technik.

Rzeźby z metalu to również idealne ozdoby do szykownych wnętrz.

W naszej ofercie znaleźć można rzeźby zwierząt w formie bibelotów do postawienia na biurku lub szafce, jak również duże monumenty. Dodatkowo specjalizujemy się w aranżowaniu wnętrz w zakresie ozdobnych ornamentów roślinnych, żyrandoli, elementów mebli (lub całych mebli, np. krzeseł, stołów) oraz obrazów metaloplastycznych. Ponadto wykonamy dla Państwa filary i balustrady schodowe, eleganckie wieszaki i inne formy artystyczne.

Oferta

Zapytanie