Chcesz mieć wyjątkowy balkon lub taras, ale bez rezygnowania z ergonomii i estetyki wykończenia domu? Balustrady kute są rozwiązaniem, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Oto 5 powodów, dla których warto je wybrać:

1. Trwałość balustrad kutych.

Kute balustrady są odporne na warunki atmosferyczne, zniszczenie, odkształcenie i inne uszkodzenia mechaniczne. Nie szkodzi im deszcz i śnieg; równie pięknie prezentują się latem, co zimą. Balustrada balkonowa z metalu to inwestycja na lata, która po kilku sezonach nie straci nic ze swojego uroku.

2. Dowolny wzór balustrad balkonowych i schodowych.

Decydując się na metaloplastykę nie jest się skazanym na szablonowe rozwiązania. Kowalstwo artystyczne pozwala stworzyć prawdziwe arcydzieła, zgodnie z wymaganiami i pomysłem klienta. Ograniczeniem jest właściwie tylko… ludzka wyobraźnia. Podpowiadamy, że na balkonach i tarasach najładniej prezentują się wzory roślinne i motywy geometryczne.

3. Indywidualność.

Kowalstwo artystyczne jest propozycją dla tych, których nudzą sztampowe rozwiązania dostępne w marketach budowlanych i którzy chcieliby podkreślić swój gust, dobry smak i indywidualizm. Gwarantujemy, że żaden sąsiad nie będzie miał ładniejszej balustrady niż wykonana przez nas balustrada z metalu.

4. Spójny wystrój.

Metaloplastyka pozwala zaaranżować całe otoczenie domu w jednym, wysmakowanym stylu. Osoby zajmujące się kowalstwem artystycznym stworzą nie tylko balustrady, poręcze i barierki z metalu, ale również ogrodzenia, bramy, furtki oraz elementy małej architektury. W wielu warsztatach można również zamówić rzeźby i ozdoby, które idealnie uzupełniają wystrój ogrodu i otoczenia domu.

5. Bezpieczeństwo.

Wybór wzoru balustrady z metalu to nie tylko kwestia gustu, ale również bezpieczeństwa. Metaloplastyka pozwala stworzyć poręcze balkonowe, które będą bezpieczne dla dzieci i zwierząt. Wybierając odpowiednio „gęsty” wzór zapobiega się ich wypadnięciu między barierkami. Balustrada z metalu może być również wykonana tak, by nie zawierać żadnych ostrych elementów, które mogłyby zranić dziecko.

Balustrady balkonowe z metalu to wyjątkowe rozwiązanie, łączące w sobie funkcjonalność, trwałość i estetykę. Warto rozważyć ich montaż przy wykańczaniu domu, bo jest to jednorazowa inwestycja, która odpłaci się pięknym wyglądem o każdej porze roku i bezawaryjnością przez długie lata.